Služby

Nábor zaměstnanců

 Pomohu Vám s náborem zaměstnanců na širokou škálu pozic od dělnických, přes specialisty po nižší a střední management. Mám licenci od MPSV.

Interim HR Specialista

Potřebujete rychle řešit dočasný zástup za Vašeho HR pracovníka např v době nemoci či jako zástup za MD/RD? Jsem k dispozici na krátkodobý či střednědobý závazek. Službu mohu poskytovat přímo u Vás nebo vzdáleně, dle vzájemné dohody.

Interim Recruiter

Můžete si mě najmout jako Interim Recruitera na dočasný projekt, nábor bude probíhat pod Vaší hlavičkou. Zastřeším celý náborový proces 

od A-Z.

Personální poradenství pro menší společnosti

Pomáhám firmám s nastavením správné náborové strategie. Nevíte si rady, jak vytvořit popis pracovního místa, kde ho inzerovat, kde hledat. Potřebujete poradit, jak správně vést pohovor, jak vybrat nejhodnějšího uchazeče, jak zvládnout on-boarding, atd?

Kariérní poradenství

Hledáte novou práci a potřebujete pomoci? Nevíte, jak správně napsat životopis. Na jakých inzertních portálech má smysl hledat, jak se připravit na pohovor, abyste uspěli? Neváhejte mě kontaktovat. .

Poradenství při návratu do práce po MD/RD

Sama jsem maminka, vím, jak náročné je skloubit práci a péči o děti/rodinu.

Pořádám setkání, při kterých, maminkám, které čeká návrat do práce, pomáhám poradit, jak na to. Např. jak si správně napsat životopis, kde hledat, jak se připravit na pohovor atd...

Objednejte si moje služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.