Pavlína Coufalová

...jsem personalistka

O mně

Jsem profesionál s více než 20ti letou praxí v oboru personalistiky. Vystudovala jsem ekonomiku a management.  V minulosti jsem pracovala pro dvě personální agentury. Díky tomu jsem poznala fungování mnoha firem z různých odvětví. Hledala jsem pracovníky např. pro banky, pojišťovny, centra sdílených služeb, výrobní společnosti, IT firmy a jiné. Zprostředkovala jsem zaměstnání tisícům pracovníků. Na začátku mé kariéry jsem pracovala v Praze. Od roku 2005 působím v Brně. Troufám si říci, že znám dobře lokální pracovní trh a jeho náležitosti. Mám zkušenosti s obsazováním široké škály pozic od dělnických, přes specialisty po nižší a střední management. Kromě náborů do kmene jsem se věnovala také tzv. agenturnímu zaměstnávání, znám tudíž pracovně právní legislativu a veškerou agendu související se zaměstnáváním pracovníků. Od roku 2019 působím na "volné noze" a jsem schopná nabídnout krátkodobé i dlouhodobé služby jako Interim HR Specialista.  Mé služby poskytuji v češtině nebo v angličtině.

I když je práce s lidmi někdy velmi složitá, personalistiku miluji, nedokážu si představit, že bych dělala něco jiného.

 

Moje specializace:

výroba a průmysl, logistika, obchod, administrativa, zákaznický servis, call centra, centra sdílených služeb, finance. Pozice od nejnižších, přes specialisty a po nižší management.


Mým cílem je dlouhodobá spolupráce s klientem. Jen díky tomu vás mohu dobře poznat a chápat správně vaše potřeby. S některými firmami spolupracuji již mnoho let. Spolupráce je založená na vzájemné důvěře a profesionalitě. Je pro mě naprosto zásadní, aby spolupráce byla morálně i legislativně v pořádku.